SI-01 pre FTTH Optických Vlákien Striptérka /Pozdĺžne Otvorenie Noža /Plášť Kábla Rezačka thumb
SI-01 pre FTTH Optických Vlákien Striptérka /Pozdĺžne Otvorenie Noža /Plášť Kábla Rezačka thumb
SI-01 pre FTTH Optických Vlákien Striptérka /Pozdĺžne Otvorenie Noža /Plášť Kábla Rezačka thumb
SI-01 pre FTTH Optických Vlákien Striptérka /Pozdĺžne Otvorenie Noža /Plášť Kábla Rezačka thumb

SI-01 pre FTTH Optických Vlákien Striptérka /Pozdĺžne Otvorenie Noža /Plášť Kábla Rezačka

€28.10

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

SI-01 on-line, pozdĺžne kábel fréza

Typ produktu : SI-01

Špecifikácia: 208*88*36 mm

Vhodné pre: 2 core -288 veľké denník core obrnené kábel

Kábel priemer : 10 mm-25 mm

Výhody: bez prerušenia výstavby

Funkcie: on-Line kábel , nastaviteľný kotúč výška ( rýchle , presné )

Štítky: bunda nôž, apc sc, mikrotik poe, optický rezačka, mikrotik bezdrôtové, strop kruhu lampa, mikrotik router, 60 mm výfukový titanium, optický trubice, rezačka.

Názov Značky Joinwit
Kompatibilné TP-link
Položka Dĺžka 1m
Vlákna Typu Jediný Režim
Typ Konektora SC/APC
Veľkosť 20cm*20cm*20cm
Číslo Modelu SI-01

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€14.00
Vlákno Patch Káble ST-ST Multimode OM1 62.5/125 Simplex GoodFtth 1-15m
Vlákno Patch Káble ST-ST Multimode OM1 62.5/125 Simplex GoodFtth 1-15m
€242.92
Mini OTDR Optického Reflektometra s 9 Funkciami VFL OLS OPM Prípade Mapu 24dB pre 64km Kábel optického Kábla Tester RJ45LAN Tester
mini OTDR Optického Reflektometra s 9 Funkciami VFL OLS OPM Prípade Mapu 24dB pre 64km Kábel optického Kábla Tester RJ45 Detektor
€16.88
Doprava zadarmo AB8G FTTH FC-6S Vysokou Presnosťou +2 Imbusový Kľúč +taška +CFS-2 Optických Vlákien Sekáčik fréza tool kit
POZNÁMKA 1 x Vlákniny Sekáčik FC-6S 2 x Imbusový Kľúč 1 x Čierna Taška 1 X manuálna knihy 1 X CFS-2 Poskytuje približne 36,000 cleaves Kompaktné telo& nízka hmotnosť Vysoká Presnosť Cleaves 250um
€20.92
FTTH Optický Kábel Striptérka Longitudina&Priečne Pancierové Kábel Striptérka Kábel plášť Striptérka 4-10 mm a 8-28 mm Kábel Rezačka
Farba: Červená materiál: kov Číslo Modelu: Obrnené Kábel Rezačka Nastaviteľný od: 4-10 MM Nastaviteľné kotúča, hĺbka: 5.5 mm maximálna Vlastnosti Produktu: 1. Nástroj dizajn je vhodný pre multi-core káble s plášťom alebo obrnené bundy. Jeho hlavným cieľom
€21.66
1 Pár HTB-GS-03/B Gigabit Optických Médií Converter 1000Mbps Jednom Režime jednovláknová SC Port 20 KM Doprava Zdarma
Poznámka: pošleme Európe štandard ako predvolený sieťový adaptér, ak máte špeciálne požiadavky, prosím, láskavo konzultovať s nami pri vytváraní objednávky. veľmi pekne ďakujem za vašu láskavú spoluprácu! Vlastnosti produktu: Plne v Súlade s
€11.43
KELUSHI Veľa 10pcs 60mL Biele Plastové Nail Polish Remover Absolvoval Kvapaliny Alkoholu Dávkovanie Fľaša nepresakuje Čerpadlo Spp
Doprava zadarmo, Veľa 10pcs 60mL Biele Plastové Nail Polish Remover Absolvoval Kvapaliny Alkoholu Dávkovanie Fľaša nepresakuje Čerpadlo Spp
€25.53
2 ks 2 M ZTE PSU-AC 30A Napájací kábel
2 ks 2 M ZTE PSU-AC 15A 30A Napájací kábel
€90.50
Optické Vlákna Identifikátor Live Optických Identifikátor 800nm-1700nm optického Kábla Vizuálne Poruchy Locator
Toto Optické Vlákna Identifikátor Vhodné pre 0,25 mm, 0,9 mm, 3.0 mm vlákien, a nie je potrebné nahradiť svorka blok, vhodnejšie ako iné; Funkcie: Makro ohýbanie merania. Makro zákrutách sa používať optické ohýbanie únikom, keď slabé optický
€16.99
ONTi FTTH SC APC Rýchly Konektor Single-Mode Optického SC UPC Rýchly Konektor Optický Rýchlo Adaptér Priamo Chvost
ONTi Nové SC Optické Vlákno, Rýchly Konektor FTTH SC APC/UPC Jednom Režime Rýchle Konektor Funkcie: 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokej a nízkej teplote
€41.75
UNIKIT ESC250P SC APC Single-Mode SC APC Optické Vlákno, rýchly konektor
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata Nie viac ako 0,5 dB 4. Kov V-tvar dutiny