8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA thumb
8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA thumb
8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA thumb
8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA thumb
8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA thumb
8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA thumb

8 Porty Siete Swich 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ a USA

€4.47

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

Kebidu Siete Swich 8 Portov 10/100Mbps LAN RJ45 Prepínač Fast Ethernet Hub MDI Full/Half duplex exchange AC Prower Adaptér EÚ NÁS Hlavné parametre: Typ Výrobku: Ethernet Switch prenosová Rýchlosť: 10/100Mbps Port parametre: Port štruktúra: non-modulárny Počet portov: 8 Port Popis: 8-port 10/100Mbps režim Prenosu: full / half duplex adaptívne Príslušenstvo: 1 x 8 port Siete Spínač 1 x DC Napájací adaptér Č retail box budú zahrnuté, ale budeme pack dobre pred odoslaním. Poznámka: 1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 2) Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky. 3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie) Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. Ak ste nedostali vašu zásielku do 45 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.infobanka.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY. Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.infobanka.sk! Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: konektor rj45, ethernet hub, dell switch gigabit, nitendo switch lan, rj45 rozbočovača, li lan, Gigabit Switch, biela prepínač ethernet, tlačidlo swich, ncstudio.

VLAN no
Prenosovej Rýchlosti 10/100Mbps
Porty ≤ 8
Režimu komunikácie Full-Duplex A Half-Duplex
Prepnúť Typ Ethernet
Funkcia SNMP
Číslo Modelu TOM000314
Prepínač Kapacita 1Gbps
Názov Značky kebidumei
Certifikácia -
Package No

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€16.46
TXE010 8-Port Gigabit Ethernet Switch 10/100/1000 mb/ s / Sieť LAN Prepínač Hub/ Plný alebo Polovičný duplex Exchange
TXE010 8-Port Gigabit Ethernet Switch 10/100/1000 mb/ s / Fast Ethernet Sieť LAN Prepínač Hub/ Plný alebo Polovičný duplex Exchange Funkcia produktu Na TXE010 8-Port Gigabit Ethernet Switch umožňuje až 8 používateľov na zdieľanie súborov a zariadenia
€5.02
Kebidumei Super Kvalita Vysoký Výkon RJ45 5 Portov 10/100Mbps Ethernet Sieťový Prepínač Hub Mini Desktop Smart Adaptér pre PC
Vlastnosti: l Podporuje IEEE 802.3 x riadenie toku pre Plný Duplex režim a protitlakovej pre Half-Duplex mode l Non-blocking prepínanie architektúry, že dopredu a filtruje pakety na plný drôt-rýchlosť pre maximálnu priepustnosť l Auto-MDI/MDIX eliminuje potrebu crossover
€53.77
10G SFP LC 40KM 1270nm/1330nm pre Priemyselné použitie jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač pre Priemyselné použitie -40-85 Celzia
10G SFP 1270nm/1330nm optických vlákien kombinovaný vysielač a prijímač 40KM bidi sfp modul 10G SFP LC 40 KM 1270nm/ 1330 nm pre Priemyselné použitie jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač, Prosím nechajte nám správu o tom, ktoré značku váš
€8 233.63
BTC IC6S Ťažba základnej Doske 8 Grafické Karty Sloty PCI Express 8-16x pre ETH baník ATĎ ZEC ETN XMR XMC RVN Doske A10
Poštovné zoznam 1. Základná Doska 1 X 2. NAPÁJANIA SATA ODKAZ X 1 3. SATA DATA LINK X 1 dodáva. Žiadne batérie. Popis Produktu poznámka: ceny banské stroje často mení podľa týchto premenných ako výmenný kurz,
€12.95
5-Port Fast Ethernet Nespravovaná Prepínač siete ethernet switch rj45 lan hub internet splitter ethernet hub Plug and Play
5-Port Fast Ethernet Stolový Prepínač Prehľad: F1005 poskytuje 5 10/100Mbps autosensing porty a všetky porty podporujú Auto MDI/MDIX pre parallelwire a crosswire, takže tento prístroj nie len môže byť pripojenie k spoločnej terminálových zariadení,
€45.29
Ebit E9+ Údajov Dosky Plošných Spojov Riadiacej Dosky Doska Nahradiť Zlé Ebit E9+ Časť
Doprava zoznamu: 1. Ebit E9+riadiacej Dosky --------- 1 PC Poznámka: Od hmotnosti výrobku menej ako 2 KG, použije sa predvolené zadarmo doprava je Čína Príspevok Registrované Air Mail a ePacket. (Package dodacia lehota je 45-65 dní, prosím,
€1 893.10
BTC BCH baník Avalon A1066 50T SHA256 Asic baník lepšie ako AvalonMiner 1066 M21S M20S M3 AntMiner S17+ S17e T17+ T17e T2T T3
Prečítajte si pred nákupom: Všetky ruskí klienti sú bez dane. Ruský objednávky lodnej dopravy cez CDEK (Čína Rusko Express),sa Budeme zaoberať vlastné clearace pre vás, aby sa zabránilo vlastný problém. Takže Rusko klient môže kúpiť,a my prepravu rýchlo.A
€20.59
5 ks bitmain antminer 18 kolíky signálový kábel komunikačný konektor L3 kábel usb 2.0*170 mm pre baníka L3/L3+/L3++
bitmain antminer 18 kolíky signálový kábel komunikačný konektor kábel usb 2.0*170 mm pre baníka L3/L3+/L3++ každé balenie je 5 ks. Ak sa rozhodnete množstvo 2, to znamená, že budeme loď 10pcs na vás.
€8.80
OEM pôvodné priame mini rýchlo 10 / 100mbps 3-port siete Ethernet lan hub dosky vypínača dve vrstvy, pcb 3 rj45 5v 12vhead port
mini 2 Port siete Ethernet Switch rada 1 2 rj45+1*8 pin hlavu port 2 10/100mbps 3 PCBA veľkosť:65x54x15mm 4 Plug n play 5 DC napätie vstupný 5-12v ES2105DR-H2 je vysokovýkonný 2 portov 10/100Mbps Ethernet switch dosky.Poskytuje
€9.14
OEM mini modul dizajn ethernet switch doska pre ethernet switch modul 10/100mbps 5/8 port PCBA rada OEM
Položka špecifiká Porty: Prenosovej rýchlosti: 10/100Mbps Režimu Komunikácie: Full-Duplex a Half-Duplex Package: Áno Produkty Stav: Skladom Prepnúť Typ: Ethernet Funkcia: SNMP Prepínač Kapacita: 1G Lan porty: 5/8 10/100M 4Pin hlavičky Auto-Negotiation c Package